Jdi na obsah Jdi na menu
 

Sleva pro členy

Vážení střelci, přátelé a kamarádi. Po mé spolupráci s firmou Bull spol. s r.o. Hulín jsme odvodili možnost, nákupu se slevou 10% pro členy a přátele našeho klubu. Tuto slevu můžete uplatnit po uvedení slevového kódu STVES22 na jejich e-shopu, nebo při výběru zboží v katalogu, který bude k dispozici na střelnici.

e-shop : www.bullarmyshop.cz

Jednou za měsíc v sobotu tam já k nim jezdím, tak Vás případně mohu vzít sebou, nebo si tam zajedete sami, protože pokud jste tak nekonfekční typ jako já, tak pro Vás jistě bude lepší si dané věci vyzkoušet (neplatí pro nákup survival sirek :-) ).

Pokud budete mít cestu do Hulína, tak se sami přesvědčte o tom, že je to snad jeden z mála e-shopů, kde mají většinu zboží skladem a i ve velikostech "na chlapy", zboží nesmrdí naftalínem a myšinou a paní mi vysvětlila, že si můžu vzít i menší velikost než ikikikel.

Samozřejmostí je pro ně i bezplatná rezervace zboží o které jsem se přesvědčil i já a předešel jsem tak nepříjemné výměně zboží za neblahé asistence české pošty.

Jinak jsem maskáčový komplet ověřil sám na sobě při prvním kole SMaO, kdy nám střídavě fučelo, pršelo a svítilo slunko a přitom absolutní pohoda, protože je to opravdu kvalitní zboží.

Slevový kód STVES22 platí na všechen sortiment jejich e-shopu.

www.bullarmyshop.cz